Rosťa nám už kávu neuvaří

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Další kamarád, pilot, rogalista ,zakládající člen Leteckého klubu Letovice, Rosťa Sponar st.  nás opustil . Všichni jsme věděli , že jeho zdravotní stav není dobrý , doufali jsme však v jeho uzdravení . Dnes však Rosťa svůj boj prohrál .

Nejsem asi ten správný pamětník , ale rád bych připomněl nemalý Rosťův podíl na založení klubu a vybudování celého zázemí v podobě jak se nachází nyní . Mnoho z nás si jistě vzpomene jeho nezištné pomoci kdykoliv byl o to požádán , ať to byla nějaká technická záležitost či nějaká rada týkající se létání .

Postupně zhoršující se zdravotní stav už Rosťovi sice nějaký rok nedovoloval aktivně létat , ale určitě mu radost dělal syn , který se nakazil stejným leteckým virem,   a se kterým  absolvoval nejednu leteckou akci na pozici cestujícího .

Všichni si asi budeme připomínat jeho dobrá kafíčka , která nám poslední roky jak při nedělních posezeních tak i v letové dny , připravoval .

Slovy se asi nedá vyjádřit poděkování a vděčnost těmto našim členům , za to co pro budoucí generace vybudovali . Pro jejich blízké může být trochu útěchou , že tu po nich zůstávají nejenom vzpomínky , ale i odkaz v podobě díla zvaného letiště .

Za všechny kamarády piloty se s Tebou Rosťo loučím , poslední letu zdar a pěkný let do leteckého nebe přeje  Luboš

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..