Mistrovství ČR na letišti Letovice

V sobotu 27.4. proběhlo mistrovství ČR raketových modelářů na letišti Leteckého klubu Letovice . Náš klub poskytl účastníkům , kteří se i za chladného počasí sjížděli již v pátek , svoji plochu i zázemí naší klubovny . V sobotu několik členů našeho klubu zajišťovalo občerstvení , o které se postaral M. Roháč . Doufám , že se malým i velkým účastníkům u nás líbilo . Několik fotografií nejmenších závodníků dokresluje včerejší atmosféru dění na našem letišti .

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.