Rosťa nám už kávu neuvaří

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Další kamarád, pilot, rogalista ,zakládající člen Leteckého klubu Letovice, Rosťa Sponar st.  nás opustil . Všichni jsme věděli , že jeho zdravotní stav není dobrý , doufali jsme však v jeho uzdravení . Dnes však Rosťa svůj boj prohrál .

Nejsem asi ten správný pamětník , ale rád bych připomněl nemalý Rosťův podíl na založení klubu a vybudování celého zázemí v podobě jak se nachází nyní . Mnoho z nás si jistě vzpomene jeho nezištné pomoci kdykoliv byl o to požádán , ať to byla nějaká technická záležitost či nějaká rada týkající se létání .

Postupně zhoršující se zdravotní stav už Rosťovi sice nějaký rok nedovoloval aktivně létat , ale určitě mu radost dělal syn , který se nakazil stejným leteckým virem,   a se kterým  absolvoval nejednu leteckou akci na pozici cestujícího .

Všichni si asi budeme připomínat jeho dobrá kafíčka , která nám poslední roky jak při nedělních posezeních tak i v letové dny , připravoval .

Slovy se asi nedá vyjádřit poděkování a vděčnost těmto našim členům , za to co pro budoucí generace vybudovali . Pro jejich blízké může být trochu útěchou , že tu po nich zůstávají nejenom vzpomínky , ale i odkaz v podobě díla zvaného letiště .

Za všechny kamarády piloty se s Tebou Rosťo loučím , poslední letu zdar a pěkný let do leteckého nebe přeje  Luboš

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..